Rozbřesk 1. část

19. března 2012 v 16:51 | Jenny
( ten to článek je psán dávo.. přesně 11. prosince 2011 v 15:23. ale protože překopávám blog tak jsem to tu musela dát odznova ! xD ) - je to trošku i pozměněné :DD
Včera jsem byla s kámoškou Terkou v kině na Rozbřesku... Byla jsem tak nadšedná že jsem měla pocit že se asi po.. :DD
.
Nejlepší věta filmu:
Edward: ,, ještě jsem ti o sobě neřekl vše "
Bella: ,, Co ???Že ještě nejsi panic ??? " :D
Všichni v tom kině take buchy !!! No a to si zkuste představit nás dvě !!! :D
.
Tak ale konec mojich žvástů ! Den se podívat na to nejduležitější !!! O čem vlastně Rozbřesk je a na co se můžete těšit ;) Samozdřejmě Vám to neprozradím vše...protože pak už by ste se na to ani nemuseli dívat ale stojí to za to !!! ;)

.

Na co se můžete Těšit ???...
To, co zplodili, už nebude ovládat svoji žízeň. Je to zabiják, který bude lovit, aby ji uhasil. Přibrzdit ho může jen čerstvá krev a nebude to krev zvířete. Láme jí kosti a drtí ji zevnitř. Lidské tělo se tomuto plodu, jenž vznikl ze spojení s temnotou, nemůže ubránit. Je třeba to z ní vyndat a zabít - dřív, než to zabije ji. Nesmrtelné upíří dítě s rudým zábleskem v oku a nabroušenými mléčnými špičáky musí být zničeno a vůbec nejlepší by bylo, kdyby se vůbec nenarodilo. Jenomže vykládejte to Belle Swanové a Edwardovi Cullenovi, kteří si po třech dílech a tři sta šedesáti jedné minutě filmového namlouvání (kdy k tomu všechno směřovalo) - konečně vrzli, což nezůstalo bez fatálních následků.Upíří romance, kde tvrdí muziku vlkodlaci a stejně přitažlivá jako ujetá (a až do Rozbřesku neukojená) Kristen Stewartová, okolo níž se motá k sežrání vyšisovaný nemrtvý platonik Robert Pattinson a bez trika často pobíhající nabušený vlkodlak Taylor Lautner, se stala fenoménem, za kterým táhnou miliony teenagerů, vzrušených a zvlhlých představou zakázané lásky, která navzdory všem jde stejně svojí vlastní cestou.
Buď zemře, nebo ji to změní
V každém případě ale dá tahle epizoda Belle pořádně zabrat, i když dosáhla toho, co vlastně celou dobu chtěla. Chystá se její vyčekaná svatba s Edwardem, což je vítaná příležitost, jak zabít půl hodinu naředěného finále, v níž se jí milovaný upír přizná, že kdysi poznal, co je to lovit a ochutnat lidskou krev, takže už o něm ví vše a může se klidně oddat intenzivní líbačce před oltářem (která je nakumulovaným erotickým potenciálem všech předchozích dílů). Po nezbytných kydech (stvrzujících příslušnost k Twilight sérii), typu "poznal jsem někoho, komu mohu odhalit svoji duši" nebo "žádná doba strávená s tebou nebude dost dlouhá", táta Charlie dementně konstatuje, že Edward bude dobrý manžel a mladí vyrážejí na svatební cestu.


Čeká je malebný ostrov nedaleko Ria, na ostrově luxusní bungalov a v bungalovu bělostná postel, kde Bella zažije luxusní mimozemskou soulož. Říkal jsem Bella, a nikoli filmový divák, který se až sem pročekal třemi ukecanými epizodami (kde došlo tak leda ke žmoulání rukou, protože i nevinný necking byl zakázanou technikou) a třemi roky planých diskusí, jaké to bude, až si to ti dva rozdají. Ti, kdo si od soulože s upírem slibovali výživný inspirativní zážitek (který by případně mohl vylepšit i jejich techniku), dostanou podpásový mix záběrů na záda Roberta Pattinsona, rozlámanou postel a pár modřin na Bellině předloktí (nebo kde), čímž je zajištěna přístupnost klíčového diváckého segmentu od 12 let a končí selanka (a také zhruba polovina stopáže).
Po pár dnech se totiž ukáže, že Bella je v upířím jináči, který, zdá se, míní dotáhnout do konce, čímž vytočí vlkodlaky, rozhodí upíří komunitu, zásadně ohrozí svůj lidský život a znovu proti sobě postaví Edwarda a Jacoba.
Je to silné a roste to - co je to?
Nikdo to neví, protože to zatím ještě nikdo nezkusil. Ale jak plyne z rafinované upoutávky na druhou část (skryté v závěrečných titulcích), pravděpodobně to leckdo bude hodně chtít! Takže bude nutné na tuhle ptákovinu ještě jednou zajít, protože když už jsme to s ní tak dlouho vydrželi, je třeba zjistit, jak to dopadne.
Tak to je asi vše .... Mno..co dodat ??? prostě ten film MILUJU !!! Už chci 2 část !!! xDD
Zatím ahojte Jenny :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama