Březen 2012

27.3. na Galonovi

28. března 2012 v 20:41 | Jenn
27.3.2o12

Jako každé úterý jsem vyrazila na koníčky. Dneska jsem měla mít Galona ... a pokud bude hezky tak ho budu mít poprvé na kolbišti. Proto jsem byla trošku nervozní...protože to bylo poprvé a Galonek je také trdlo ( ti co ho znají tak ví o čem mluvím ;) ). Hezky teda bylo a ven jsme šli. Nad moje očekávání byl až neuvěřitelně hodný :))) a v klidu :). Až na to že na cestě na kolbičtě se mi jednou lekl a poskakoval na místě a jednou mi uskočil do boku :). Jinak byl uplné sluníčko. Moc jsem si to sním užila a doufám že si to ještě někdy zoúaknu. ( což urř´čitě jo :D )

Tady máte nějaké fotky z ježdění :)Zbytek fotek najdete ZDE :) Pokud jste se pořádně dívaly tak ste si mohly všivnout jak ošklivá jsem adminka :D
upně to Galonkovi kazím a tak vás upozorňuju při prohlížení fptek se kukejte pouze na koníka... ja tam jakože nejsem :DDDDD
Zatím ahoj Jenny :)

Klokan xD

21. března 2012 v 20:09 | Jenny
Dneska jsme měli ve škole matematickou olympiadu s názvem Klokánek xD. Jako já jsem na matiku a logiku upe tupá :D ale co bych udělala pro to aby mi odpadla Ajina a Vozko :DD. jsem prostě vychcaná no co.. :D. Když byl čas vyplňovat papír tak jsem zůstala sedět na židli s pusou dokořán. :D Celé to bylo spíš o té logice jak o matice. Asi půlku jsem si musela tipnout protože jsem vážně nechápala :D. No... vísledky ještě neznám ale jsem jako mooc zvědavá :DDD.
Zatím ahojda Jenn

Kočka...

19. března 2012 v 18:56 | Jenny
18.3.2o12.
Ten to den mě mamka vytáhla ven. Že se mám jít provětrat a nesedět denodeně u kompu ! ale to není samozdřekmě pravda ! xD Ne není ! :D Jsem pořád ve stáji ! :DD No a tak jsme se šli s mamkou projít do jedné nedaleké stáje. ( Do které ale nechodím ). A u té stáje je taková restaurace a tam pořád chodila taková kočička která se ráda mazlila. Neodolala jsem. !! Posadila jsem si jí do klína a začala jí drbat a hladit. Potom jsem si z kapsy vytáhla foťák a začala jí fotit ;) Fotky nedopadly zrovna nic moc ale tady je máte. ;)

Zakletý strom Úvod

19. března 2012 v 17:09 | Jenny
Táákže....dneska jsem uděla Ůvodní video k povídce zakletý strom....doufám že se vám bude aspoň trošku líbot a že bude čist moje povídky... ; ).

Tady ho máte...tak hoďte oko... ; ) Zatím pa pa Jenn ; )

Rozbřesk 1. část

19. března 2012 v 16:51 | Jenny
( ten to článek je psán dávo.. přesně 11. prosince 2011 v 15:23. ale protože překopávám blog tak jsem to tu musela dát odznova ! xD ) - je to trošku i pozměněné :DD
Včera jsem byla s kámoškou Terkou v kině na Rozbřesku... Byla jsem tak nadšedná že jsem měla pocit že se asi po.. :DD
.
Nejlepší věta filmu:
Edward: ,, ještě jsem ti o sobě neřekl vše "
Bella: ,, Co ???Že ještě nejsi panic ??? " :D
Všichni v tom kině take buchy !!! No a to si zkuste představit nás dvě !!! :D
.
Tak ale konec mojich žvástů ! Den se podívat na to nejduležitější !!! O čem vlastně Rozbřesk je a na co se můžete těšit ;) Samozdřejmě Vám to neprozradím vše...protože pak už by ste se na to ani nemuseli dívat ale stojí to za to !!! ;)

.

Zakletý strom kapitola 1

19. března 2012 v 16:29 | Jenny
Tak tady je prní kapitolka povídky jménem zakletý strom !!! Dpoufám že se Vám bude líbit. Přeji příjemné čtení ;)


Rozcestník povídky

19. března 2012 v 15:48 | Jenn

- 2 kapitola
- 3 kapitola
- 4 kapitola
- 5 kapitola
- 6 kapitola

Rozcestník fotky

19. března 2012 v 15:46 | Jenny :)

17.3.2o12

17. března 2012 v 21:43 | Jenn
Další den plný colorizace.. :D Nějak mě to začalo bavit no.. :D Tak si začněte zvikat.. :D Protože toto určitě není poslední článek s colorizací.. :DD


Záloška :D

16. března 2012 v 20:02
Jednou jsem se takhkle mudila a přemýšle co bych mohla v PhotoFiltre udělat.Napadlo mě že bych mohla udělat udělat záložku...Jenže mi to poříd nevýcházelo a tak jsem gumovala...gumovala...a gumovala až z toho nakonec vzniklo tohle...Mno posuďte sami :)

Pro Teríska a Ginušku

16. března 2012 v 19:41 | Jenn ;)
Ano...další smutné video... Tentokrát je pro Terku a jejího miláčka Ginu Gineli B ( Ginu )
Strávili spolu 1 a půl který jim už nikdo nevrátí :/. Ale vzpomínky jim už nikdo nikdy nevezme !!! Jsou spolu ! Pořád ! Pořád ve svích vzpomínkách !!!

Video můžete zhlédnout ZDE

( video tady není zobrazeno z provozních důvodů... ale snad to až tak nevadí )

Doufám že se vám video líbilo i bez náhledu xD.
Zatím ahoj Jemmy ;)Pro Monču a Lolíska

16. března 2012 v 19:30 | Jenny
Toto video bych ráda věnovala Monči a Loretce. Strávili spolu krásné 4 roky kteé jim už nikdo nevrátí ://. Ale vzpomínky jim zůstali napořád !!! :)
Více se dozvíte ve videu.


Tak :'( Je to smutné ... Já vím ... :'(
Doufám že se vám video líbilo :)
Zatím ahoj Jenny...

Rozcestník videa

16. března 2012 v 19:08 | Adminka Jenn- Nejlepší reklamy :D

Colorizace

14. března 2012 v 18:47
Dnedka jsem se tak strašně nudila že jsem se rozhodla colorizovat černobílé obrázky. Dělala jsem to poprvé tak na to berte ohled... :DDD

Bordel ve světě Fantasi

12. března 2012 v 21:08
Ahojde lidi. No takhle to dopadá když se tři holky nudí na skype.. :DD Já, Vája a Vanča jsme se domluvili že se spolu pokusíme napst nějakou povídku.. :D Bohužel bez konce.. :D tak tu jí máte ... :D
______________________
Bordel ve světě Fantasi

Začalo to takhle jednoho rána, kdy se Vája vydala za Vaness na čajový dýchánek. Vaness si totiž kupila zbrusu nový železný čaj na ledviny, který vám ledviny odrovnal tak, že jste na záchodě seděli celý den a nerušeně si četli dové Bravíčko, kterým jste si pak utřeli prdýlku, páč tam byly samý kraviny.

Cesta byla poněkud divná. První se spiderman byl se supermanem o to kdo s nich je větší man a o kousek dál tam červená karkulka mlátila mařenku protože ji z košíčku vzala buchty které měla pro babičku a dělala si s nich drobečky a házela je na zem.
"Tuž tak co to?" zanadávala Vája když se kolem ní prohnal shrek na košteti a za ním pinokijo s raketou ve svojí dřevěné řiti.
Vaness vystrčila hlavu z okna a zařvala na celý sídliště: "AŤ UŽ JDE TA POSRANÁ LOCIKA DOPRDELE!" Vaness měla totiž na hlavě hřeben, který ni a ni se vymotat. No tuž to byla zapeklitá věc a pak si všimla té Váji, jak si tam prosebe mrmlá "Tuž tak co to?"
"Héj! Vajé! Čést! Se mi posralo potrubí, ale ten čaj tuž jakože mám!"
No a jak ta Vaness vystrčilla tu svojí velkou hlavu jak balon v okna Vája za ní přiběla a řekla: ,, No duř Vaness...tak kde je ten čajus. Obě usehli ke stulu a Vaness vytáhla ze skříně svojí novou sadu hrnecku z Ikei.
"No dobré, tuž tu ho mám. Terká se tuž přivali či ni?" zeptala se Vaness a už ten čajus smradlavý rozlívala po stole a hrničky se valely po zemi. "Oh...kurdé, co to je za hrničky?!"
A oknem se tam vřítil Drvóštěp a začal řvat, že pry dělá reklamu na mastičku do prdele pro Drvoštěpy. Prý že su to gejové všeci, proto taky vymaštěný jak prasta jsou.
"Terka? Tuž jasné ta by měla při-" Vája to ani nedořekla protože se najedou střechou dovnitř propadla Terka na zádech od ironmana.
"Kurva kolik těch manu tu ještě bude?" zanadávala Vája a železňák dal ruce v bok.
"Máš nějakej problem?" zasvítili mu oči a Vája si vyhrnula tričko a promnula si ruku.
"tak pojď ty kupo šrotu!" zahulákala Vája a vyřítila se na něho. Terka už byla ávno dole a kecala někde vrohu s Kačerem Donaldem a Van nadávala Poovi pandě že to starodávne hovno které právě zežral si pěkně zaplatí.
,, Jo máš nějaký problémiček s mou sexi hromadou šrotů ???,, řekla Terka když dokecala s partičkou zhulených přátel Dj Donaldem a Poovi. ,, No já ani ne řekla Vája a ukázala na Nasranou Vaness ... ,, Kurva !! Který zasraný čůrák mi zas udělal do střechy díru ??? ,, No nic já radší odletím,, řekla tak zvaně kupa šrotu. Nastartoval a novou dírou zase odletěl. Já se na to asi vyseru řekla Vaness a šla zalít čaj.
Nu tuž se tam vřitila Locika se svoji panvičkou a za prdelí jí běžel čačozni Evžen Hužvička.
"To je ta Bužička!" zařvala Vaja a vrhla se na Evžeňoura.
Locika se napřahla a bacila Vaju do xichtu, no to už se nasrala Vaness a Lociku bacila baseballovou pálkou, takže hlava odletěla kamsi do prdela a ozvalo se jenom "Nechté moje vlasýýýýýsýýýý."
Tereza tam začala vyžirat ledničku z ktery vylezli ti podělani tučňaci z madagaskaru. Bohužel Terka se tak nasrala že vzali roha a za tim rohem je sežraly dvě chlupatý opice z marnice.
"Ty vole tady je nějakej sraz magorů? Co další? Příjde ještě nějakej ten buzik s anime ne?" no sotva to Vája dořekla tak další opět novou dírou dovnitř vpadl Naruto.
"Tohle je moje cesta ninji!" zahulákal a Van málem dostala infarrkt.
"Do hajzlu zasranýho vždyť tu budu mít kosnu!" mávala Van rukama nad hlavou až se ten nahoře náš milovanej Božan brousil svou svatozář páč se mu s toho Vančiného kletí docela dost zkroutila.
"Tohle je ten tvůj buzík?" zeptala se Váji když konečně zastavila a podívala se na Váju.Ta jenom přikývla.
"Jo jo on je buzík!" zahulákal někde s dálky Sasoun který se právě pral ze zlým ksixtem o termix.
"Pusť ho ty debilko! Dělej ty prasnice jedna!" Terka momentálně zápasila s Ino o zbrusu nového šampona.
,, Kurva mi si ten čaj asi nikdy v klidu nedopijem !!!,, zařvala Tess a vypadala jako rajče.No nečum te se na mě jako na debila a okamžitě vypadněte !!! Sice to není můj dům ale jak tak vydím Van tak mluvím i za ní...,, ( Jen tak ať jste v obraze...Vaness seděla u stolu a lavu měla v dlaních...a ubrus byl nasáklí slzami jako by ho vymáchali v černém moři xD ) A huuuš !! už vás tu nechci vydet !!! i chcaní by se dali chlastat líp než tenhle zasraný časchuj !!!
"VYPADNĚTE DOPRDELE ZACHCANÝ Z MÝHO DOMU!" zařvala Vann a všichni byli rázem pryč, i ty Kanadský lezbičky.
Vaja s Tess si sedli k Vann a konečně se pustili do toho vytouženého čaje. Když v tom tam přijel Poštovský panáček, co rád jezdí do Rokycan.
"Vezu poštu pro paní VaTeVa!" z malého vozíku vyndal mega balík který tam málem všechny rozplajznul, zatroubil na trubku která vlastně ani netroubila a jeho motorový koník poháněný motorem od sekačky ho odvezl někam do prdele od Sněhury.
"Tak co to?" rozvázala mega balík Vanča a všichni s očekávaním čekali co s toho vyleze.
"Jen veselá kráva, jo kráva!" vyšla červená kráva a zpívala a žrala sýr.
"Né jen Milky milka!" oběvila se druhá flekatá fialová kráva a požírali milku.
"OOO bíčí zápasy!" zahulákala Terka a Vája odpadla.
"Zatraceně kam se mi poděl ťamanský hrniček s japonským čajunem?!" zanadávala Van a tvom uviděla malé růžové prasátku jak si to sním míří k medvídkovi PÚ.
"Ha! Já říkala že dysney krade!" zamumlala Vája která sledovala na zemi boj mezi mankou a rumcajzem.
"Wooooooní mi vyžrali i špejzku!" žrvala Vanča když vytáhla poslední kousek orangutaního salámu.
,, fuj jak to můžete žrát ??? orangutaní salám...,:P se asi pobleju... stěžovala si Terka a pro jistotu se naklonila s okna. Ble... a už to tu bylo. s toho orangutan ase ji udělalo takouví šouflec že to prostě někam musela vyhodit. ,,UUUf...pobzdechla si Van...ještě že to nebylo na moje mojé koberečky. ,,Odkud ? zeptala se Val? z Ikei ??? ,, Ne ty mám z good sekáče ... tuž jsem dostala vyplatu tak jsem jí musela hned utratit ni ... ?? řekla Van a znovu se podivala na Tess která málem vypadla z okna. Zrovna okolo letěl Spiderman a jak viděl ten nechutný zelenožlutooranžovo a bůh ví jak ještě jinak zbarvené blitky .... narazil do telefoní butky. V tom Tess dostala taký záchvat smíchu který otřásl celý domem.... A v tom vypadla z okna. Měla štstí že byli v 1. patře a tky měla štěstí v tom že nespadla do té divné hromady blitků...
Tuž Vann se rozhodla že všichni pojdou ven. "Tak dem ven ni? Tu už stjně nic neni a ještě by mi to tu někdo posral."
Tak suhlasili a všeci se vysrali na chodník, kde na zastávce sedělo taký emo a tvrdilo že se podřeže. Vann, Tess a Vaja se postavili kousek o podál a začali povzbuzovat, to tam vletěla růžovlasá kráva.
"SHANAROOOO!" pic a celá země se rozpůlila vejpůl v místě kaj byl Vančin dom.
"TY KRÁVO RŮŽOVÁ OD MATELA! TO BYL MŮJ BARÁK!" zařvala.
"SAKURA-CHAAAN! Pojď se mnou obnovit klááán!" ječel černovlasej kokot s gelem od Garnieru.
"Jaká Sakura tevole..." Nechápala Tess a to tam přiběhla blonďatá prsatice.
"Sasuké! Já jsem tady HOKAGE!"
"HOVNO HOKAGE, PRASNICE PRSATÁ!" Vrazil jí Naruto a strčil ruku do mega výstřuhu odkaď vytáhl klobouk čtvrtého hokage. "to je má cesta nindžii!"
A to tam přiletěl Scotty z X-mana a celou planetu spojil dohromady, ale Vancčin barák zůstal na sračky.
"Moj Dom! Moj Dom!" řvala Van a trhala si vlasy s hlavy. Terka musela vzít to zasraný hnědý hovno a pomocím něho Vanče vlasy lepit zpátky.
"Hele! Běží svačina!" ukázala Vája na sandvič se šunkou který právě stál naproti nim.
"Ooo mňamina!" všechny tři se na něho rozběhli a chudák starý sendvič běžel co mu jeho chlebové nohy stačili.
Stejně neutek a zachvíli už byl zežranej, vysranej, zežranej, vysranej, pochcanej a dál už to ani vševěd neví.
"Kurva a co teď? Ze mě je teď bezďák!" máchala rukama vanča.
"Ooo ty jsi příbuzá s Rupertem Grintem?!" vykulila oči a ona jen němě přikývla.
"Lidi co je tamto?" ukázala znovu někam Vája a Vanča s Terko se tam podívali ale posléze jim oči vypadli z důlku protože pžed nima stál jeden směr v kostýmech pokemonů.
"No ty vole to si ze mě děláte prdel? Co ještě? Bude tu popelka s plnovousem no ni?" Terka rvala oči zpátky. No popelka naštěstí nepřišla ale zato sedm trpaslíků ve velkém oblečení s rampouchama v nose si to promenádovala na přehlídku Miss Perfekt.
,, Rychle rychle ,, řvala Terka a vytahovala foťák z kapsi aby si jeden směr mohla vyfotit ! ( jsou to totiž její nejoblíbenějšá pokémoni !! ) ,, Terko neřvi !! ještě je vyplašíš,, zašeptala vája. Tess si uděla pár snímků a všechny 3 děvčata se šli posadit na lavičku aby se mohly podívat na trpaslíky jak soutěží v Miss Perfekt. Zrovna byla řada na předvádění talentu. Jako první byla na řadě Karkulka a předváděla bojové umění. Jako pomocníka měla vlka.... ,,OOOuu... chudáček vlk,, řekla Van a radší si zakryla oči. ,, Jo řekněte mi až to skončí,, řekla Vája a také si zakryla oči aby masakraco vlka neviděla. ,, Joooo kARKŮŮL,, Jeed !!!!,, řvala Tess a fandila frajerce Karkul. Jako druhy na řadě byla Popelka která jodlovala. Samozdřejmě jí všichni vypískali !! :D A na konci byly trpaslíci !! ,, Jooo dotohoo,, volali všechny tři děčata. Trpaslíci měli měli předvádět stepování...všem se to samozdřejmě mooc líbilo ! ( aby jste opět byli v obraze vypadalo to asi takto : http://z0r.de/L/z0r-de_2715.swf )

_________________________________

Noo.... dál už jsme se nedobrali.. :DD ale snad se vám to bude líbit.. :D NJN nuda dělá divi.. :DD
Pa pa Jenny .... ;))